![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2023/12/405795543_10219834555209048_6731784255355277598_n.jpg)
Στις εγκαταστάσεις του συλλογου μας πραγματοποιήθηκε σήμερα το απόγευμα η προγραμματισμένη συνάντηση στο πλαίσιο της Ημέρας κατα της βίας των γυναικών,σε συνεργασία με την ΧΕΝ Ζακύνθου. Δυστυχώς οι άσχημες καιρικές συνθήκες δεν επέτρεψαν σε πολλές γυναίκες να παραβρεθούν κ δεν μπόρεσαν να παραβρεθούν. Το παρόν εδωσε κ ο προεδρος του συλλόγου Κος Γιώργος Στασινόπουλος. Η συζήτηση περιελάμβανε τους τρόπους αντιμετώπισης κ διαχείρισης φαινομένων βίας κατα των γυναικών. Ευχαριστούμε την πρόεδρο της ΧΕΝ Κα Δανάη Καπνίση για την τιμή που μας έκανε.