![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2022/12/apollofanous_balkaniko_epityxies.jpg)
Τελειώνοντας το βαλκανικό πρωτάθλημα στους 5 αθλητές που συμμετειχαν από τον σύλλογο μας ο Τσουρακης Σπυρίδων κατέκτησε το ασημένιο μετάλλιο αν κ τραυματισμένος από την Ζάκυνθο ( στο όριο να μην αγωνιστεί ήταν ).του αξίζουν πολλα συγχαρητήρια για την υπερπροσπάθεια που έκανε. Κ από τους μικρούς που συμμετειχαν πρώτη φορά το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε η Πλεσσα Ειρήνη Άννα Μαρία. Ενώ οι υπόλοιποι μικροί αθλητές έδειξαν οτι το μέλλον τους ανήκει γιατί έχασαν στις λεπτομέρειες. Ένα μεγάλο ευχαριστώ κ στους γονείς που συνόδεψαν τα παιδιά τους κ είμασταν από τις πιο ωραίες παρέες που έχουμε δημιουργήσει σε ταξίδι.
Δείτε τί έγραψε για εμάς ο Τύπος:
shorturl.at/gqrsE