![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2023/04/325481988_3432689583645015_2756169094553390539_n.jpg)
Τέλος κ του Β μέρους του πανελλήνιου πρωταθλήματος Ζίου Ζίτσου.ο σύλλογος μας θριάμβευσε. Σε σύνολο 30 αθλητών που συμμετείχαν κατακτήσαμε 11 ΧΡΥΣΑ,4 ΑΣΗΜΕΝΙΑ Κ 9 Χάλκινα. μετάλλια. Με αποτέλεσμα ο σύλλογος μας να κατακτήσει την 4η θέση στην γενική κατάταξη κ την 2η Θέση στο fighting!!συγχαρητηρια σε όλους τους αθλητές αλλά κ τους γονείς που ακολούθησαν τα παιδιά τους κ δημιούργησαν καταπληκτική ατμόσφαιρα στις κερκίδες για να εμψυχώνουν τους αθλητές. Τέλος ευχαριστούμε κ όλους τους φίλους που μας στέλνουν τις ευχές τους κ την θετική τους ενέργεια σε κάθε ταξίδι μας. Συγχαρητήρια κ στην ομοσπονδία μας Ε Φ Ε Ο Ζ-Ζ ,κ ειδικά στην προεδρό μας Κα Μαρία Χαριτοπούλου για την εξαιρετική διοργάνωση!!1992-2023!!οι επιτυχίες συνεχίζονται !!!!