![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2023/04/330758297_992777081699145_4522098945394171203_n-1.jpg)
Αναχωρούμε αύριο ( μέσω Βρυξελλών ) για το VERQUIN Της Γαλλίας για το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ζίου Ζίτσου των ηλικιών -16,18,&-21 ετών. Από τον σύλλογο μας θα αγωνιστούν 3 αθλητές. Η Κόκλα Αγγελική ,η Έλενα Στεφανοπούλου κ ο Αλέξανδρος Στεφανόπουλος. Τα ταξίδια αυτά ειναι πολυέξοδα για τους γονείς των αθλητών. για αυτό το ταξίδι μας βοήθησαν οι χορηγοί μας κ τους ευχαριστούμε πολυ. Δήμαρχο Ζακύνθου Κο Νικήτα Αρετάκη κ το δημοτικό συμβούλιο,Ξενοδοχειακές επιχειρήσεις Καρμανιόλος,Ξενοδοχειακές επιχειρήσεις Ξένος Χρήστος ( Καπετάνιος ),Ξενοδοχειακές επιχειρήσεις Τσουρουνάκης Γεώργιος , Εταιρεία Καπαρελης Ε.Π.Ε.,Εταιρεία Ραψομανίκης Welcome Stores,Κ την KS VIP TRANSFER (Σπύρος Κόκλας ).Επισης το ΚΤΕΛ Ζακύνθου κ τον πρόεδρο Κο Διονύση Κακολυρη οπως κ την Levante Ferries κ τον Κο Γιάννη Πυλαρινό για τις μετακινήσεις των αθλητών. Καλή επιτυχία στους αθλητές μας αλλά κ σε όλους τους αθλητές της Εθνικής Ελλαδος.