![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2023/12/406815998_10219881179934637_750375891625239485_n.jpg)
JU JITSU ACROPOLIS INTERNATIONAL OPEN. Ο σύλλογος μας επέστρεψε από το διεθνές τουρνουά JU JITSU κατακτώντας τον 1η θέση στο fighting system με 10 χρυσα ,4 ασημένια κ 18 χάλκινα μετάλλια. Επισης στην γενική κατάταξη ( fighting,Ne Waza k Duo) κατακτήσαμε την 3η θέση. Συμμετειχαν 9 χώρες ,62 σύλλογοι κ 750 αθλητές. Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές για την αγωνιστικότητα κ το ήθος που έδειξαν.Συγχαρητήρια κ σε όλους τους γονείς που ακολούθησαν την αποστολή. Συγχαρητήρια κ στην ομοσπονδία μας για την διοργάνωση των αγώνων. Στην αποστολή ήταν κ ο Γ. Γ. της ομοσπονδίας Κος Διονύσιος Γρεκας. Καλες γιορτές σε όλους. Επόμενο ραντεβού το πανελλήνιο πρωτάθλημα. τέλος Ιανουαρίου. 32 χρόνια κ συνεχίζουμε !!