![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2023/12/355600445_814875266751028_5559847229619905483_n.jpg)
Αναχωρούμε αυριο για το παγκόσμιο πρωτάθλημα Ζίου Ζίτσου που θα πραγματοποιηθεί στην Αστάνα του Καζακστάν από 20-25 Αυγούστου. Ένα πολυέξοδο πρωτάθλημα που για να πραγματοποιηθεί χρειάστηκε κ η βοήθεια των χορηγών μας. Ετσι θα ήθελα να ευχαριστήσω για την πολύτιμη βοήθεια τους τον βουλευτή Ζακύνθου Κο Διονύσιο Ακτύπη καθώς κ τον δικηγόρο Κο Νίκο Πέττα. Εμείς από την πλευρά μας θα προσπαθήσουμε για το καλύτερο οπως πάντα , αν κ ο Αύγουστος για εμάς δεν ειναι κ ο καλύτερος μήνας προετοιμασίας γιατί όλοι οι αθλητές εργάζονται στον τουρισμό. Η θετική σας ενέργεια κ οι ευχές σας σε κάθε ταξίδι μας δίνει δύναμη να προσπαθήσουμε για το καλύτερο.