![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2020/10/16387256_10206697257784823_740564121755123625_n.jpg)
Κ πάλι μεγάλες κ σημαντικές διακρίσεις με μετάλλια στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ju jitsu των μικρών -12,&-15 ετών. Χρυσό Δροσος Άρης, ασημένια ο Κούτσης Νίκος κ Κούτσης Βασίλης. Χάλκινα οι: Μερωπη Μποτώνη , Τσιπηρας Αντώνης,Στεφανοπουλου Έλενα κ στεφανοπουλος Αλέξανδρος. Πολλές Τετάρτες θέσεις κ πολλές εμπειρίες παρακαταθήκη για το μέλλον. Σε ένα ομολογουμενος δύσκολο πρωτάθλημα όπου πολλες κατηγοριες άγγιζαν τους 40 αθλητές. Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές που αγωνίστηκαν με ήθος κ δύναμη. Καθώς κ στους γονείς που συνόδευαν τα παιδιά τους. Όλοι οι παραπάνω αθλητές θα στελεχώσουν την εθνική ομάδα ζιου ζίτσου για τα διεθνή πρωταθλήματα.