![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2020/10/49948963_10210802305848459_1295165302417391616_n.jpg)
Τέλος του Α μέρους του πανελλήνιου πρωταθλήματος ζιου ζίτσου στις κατηγοριες -15&-18 ετών !οι αθλητές του συλλόγου μας τα κατάφεραν για άλλη μια φορά. Χρυσό μετάλλιο πήραν οι Στεφανοπουλου Έλενα κ Στεφανοπουλος Αλέξανδρος ,Ασημένιο ο Τσουκαλάς Κωσταντινος,χάλκινο , ο Τσιπηρας Αντώνης , Κόκλας Στρατος,!!!Πεμπτη θέση σε δύσκολες κατηγορίες με πάνω από 25 άτομα πήραν ο Δρόσος Ζαχαριας,Τσουρακης Σπύρος κ Μυρται Ορεστης! Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που συμμετειχαν κ αγωνίστηκαν με ήθος κ Αποφασιστικότητα κάνοντας πολυ καλούς αγωνες!Ραντεβου το άλλο Σαββατοκύριακο με τις υπόλοιπες κατηγορίες !!!