![okinawa karate - ju jitsu - apollofanous filoxenos zakynthos by dimitris panagiotopoulos -](https://www.zantebudoacademy.gr/wp-content/uploads/2023/12/378288110_10219498804935501_5225228421112576717_n.jpg)
Τέλος κ το 18ο Βαλκανικό πρωτάθλημα Ζίου Ζίτσου στην ποτγκόριτσα του Μαυροβουνίου. 7 μετάλλια πρόσθεσε ο σύλλογος μας στην συλλογή των 31 χρόνων λειτουργίας του. Χρυσο μετάλλιο:Βούλτσος Καλίνικας Αντρεας Διονύσιος. Ασημένιο :Πλέσσα Ειρήνη Άννα Μαρία , Λευτάκη Αικατερίνη Χρυσοβαλάντου.Χάλκινο : Καμπίτσης Αλέξανδρος ,Κόκλα Αγγελική ,Τσουκαλάς Κωνσταντίνος ,κ Τσουκαλάς Γεώργιος ,Χάλκινο επισης πηρε κ ο Παναγοπουλος Άγγελος του Α.Σ.Ολυμπιονίκης ,της Αρχαίας Ολυμπίας!που αγωνίστηκε με τον σύλλογο μας. Το παρών κ το μέλλον του συλλόγου συνεχίζουν την λαμπρή ιστορία μας. Την αποστολη συνόδεψαν : ο ΓΓ της ομοσπονδίας Κος Γρέκας Διονύσιος καθώς κ αρκετοί γονείς. Συγχαρητήρια σε όλους. Ευχαριστούμε πολύ την αντιπεριφερειάρχη Ζακύνθου για την στήριξη κ βοήθεια στον σύλλογο μας για το ταξίδι. Ευχαριστώ κ όλους εσάς που σε κάθε ταξίδι είστε δίπλα μας κ μας δίνετε δύναμη.